Xu Wu in 2020
| Full name | Wu Xu |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | China PR |
| Club | Shaanxi Changan Athletic |
| Position | Defender |
| Height | 170 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |
Xu Wu 2020 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 318 |
| Goals | 0 |
| Full name | Wu Xu |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | China PR |
| Club | Shaanxi Changan Athletic |
| Position | Defender |
| Height | 170 cm |
| Weight | 61 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 318 |
| Goals | 0 |