Xiaoxing Tong in 2020
| Full name | Xiaoxing Tong |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | China PR |
| Club | Wuhan Zall |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Xiaoxing Tong |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | China PR |
| Club | Wuhan Zall |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |