Wu Haiyan in 2012
| Full name | Haiyan Wu |
|---|---|
| Age | 32 |
| Nationality | China PR |
| Club | China PR U20 W |
| Position | Defender |
| Height | 166 cm |
| Weight | 58 kg |
| Currently Injured | No |
Wu Haiyan 2012 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 270 |
| Goals | 0 |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 270 |
| Goals | 0 |