W. Szywacz in 2023
| Full name | Wiktor Szywacz |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Poland |
| Club | Wisla Krakow |
| Position | Midfielder |
| Height | 184 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Wiktor Szywacz |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Poland |
| Club | Wisla Krakow |
| Position | Midfielder |
| Height | 184 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |