Wesley Natã in 2026
| Full name | Wesley Natã de Freitas Prado |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Fluminense |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Wesley Natã de Freitas Prado |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Fluminense |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |