W. Diouf in 2022
| Full name | Waly Diouf |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Versailles |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
W. Diouf 2022 Appearances
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 16 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1394 |
| Goals | 2 |
| Full name | Waly Diouf |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Versailles |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 17 |
|---|---|
| Starts | 16 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 1394 |
| Goals | 2 |