W. Diouf in 2015
| Full name | Waly Diouf |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Auxerre II |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
W. Diouf 2015 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 720 |
| Goals | 0 |
| Full name | Waly Diouf |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Auxerre II |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 720 |
| Goals | 0 |