W. Saenwoem in 2024
| Full name | Witchakorn Saenwoem |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Khon Kaen United |
| Position | Midfielder |
| Height | 167 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Witchakorn Saenwoem |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Khon Kaen United |
| Position | Midfielder |
| Height | 167 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |