W. Mazurowski in 2022
| Full name | Wojciech Mazurowski |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Poland |
| Club | Wisla Plock |
| Position | Defender |
| Height | 194 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Wojciech Mazurowski |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Poland |
| Club | Wisla Plock |
| Position | Defender |
| Height | 194 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |