W. Ise in 2020
| Full name | Wataru Ise |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Japan |
| Club | Vanraure Hachinohe |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
W. Ise 2020 Appearances
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 255 |
| Goals | 0 |
| Full name | Wataru Ise |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Japan |
| Club | Vanraure Hachinohe |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 6 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 255 |
| Goals | 0 |