Wolf Ackx in 2021
| Full name | Wolf Ackx |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Belgium |
| Club | Cercle Brugge |
| Position | Attacker |
| Height | 167 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
Wolf Ackx 2021 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 23 |
| Goals | 0 |
| Full name | Wolf Ackx |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Belgium |
| Club | Cercle Brugge |
| Position | Attacker |
| Height | 167 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 23 |
| Goals | 0 |