Valery Kashuba in 2006
| Full name | Valery Kashuba |
|---|---|
| Age | 38 |
| Nationality | Kyrgyz Republic |
| Club | Kyrgyzstan |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Valery Kashuba |
|---|---|
| Age | 38 |
| Nationality | Kyrgyz Republic |
| Club | Kyrgyzstan |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 82 kg |
| Currently Injured | No |