V. Rogan in 2019
| Full name | Viktor Rogan |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
V. Rogan 2019 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 44 |
| Goals | 0 |
| Full name | Viktor Rogan |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 44 |
| Goals | 0 |