U. Sanrı in 2023
| Full name | Utku Sanrı |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Sivas Belediyespor |
| Position | Defender |
| Height | 182 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
U. Sanrı 2023 Appearances
Other Seasons
| Full name | Utku Sanrı |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Sivas Belediyespor |
| Position | Defender |
| Height | 182 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |