Tulio in 2012
| Full name | Tulio Rocha Lima |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Aparecidense |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
Tulio 2012 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 549 |
| Goals | 0 |
| Full name | Tulio Rocha Lima |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Aparecidense |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 549 |
| Goals | 0 |