Tsang Chun Hin in 2023
| Full name | Chun Hin Tsang |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Hong Kong, China |
| Club | Resources Capital |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Chun Hin Tsang |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Hong Kong, China |
| Club | Resources Capital |
| Position | Defender |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |