Tom Siwe in 2020
| Full name | Tom Siwe |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Sweden |
| Club | ljungSKile SK |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
Tom Siwe 2020 Appearances
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 22 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 1881 |
| Goals | 0 |
| Full name | Tom Siwe |
|---|---|
| Age | 34 |
| Nationality | Sweden |
| Club | ljungSKile SK |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 24 |
|---|---|
| Starts | 22 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 6 |
| Minutes | 1881 |
| Goals | 0 |