Thế Mạnh Lê in 2020
| Full name | Thế Mạnh Lê |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Vietnam |
| Club | Than Quang Ninh |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
Thế Mạnh Lê 2020 Appearances
Other Seasons
| Full name | Thế Mạnh Lê |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Vietnam |
| Club | Than Quang Ninh |
| Position | Defender |
| Height | 172 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |