Tariq Al Mutairi in 2024
| Full name | Tariq Madaad Al Mutairi |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al Baten |
| Position | Midfielder |
| Height | 160 cm |
| Weight | 59 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Tariq Madaad Al Mutairi |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al Baten |
| Position | Midfielder |
| Height | 160 cm |
| Weight | 59 kg |
| Currently Injured | No |