Jin Tao in 2016
| Full name | Jin Tao |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | China PR |
| Club | Shanghai Shenhua |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
Jin Tao 2016 Appearances
| Appearances | 12 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 779 |
| Goals | 0 |
| Full name | Jin Tao |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | China PR |
| Club | Shanghai Shenhua |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 12 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 779 |
| Goals | 0 |