T. Iwata in 2012
| Full name | Takuya Iwata |
|---|---|
| Age | 41 |
| Nationality | Japan |
| Club | Auckland City |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
T. Iwata 2012 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 609 |
| Goals | 0 |
| Full name | Takuya Iwata |
|---|---|
| Age | 41 |
| Nationality | Japan |
| Club | Auckland City |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 7 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 609 |
| Goals | 0 |