T. Walker in 2020
| Full name | Ty Walker |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | USA |
| Club | New York RB II |
| Position | Midfielder |
| Height | 191 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ty Walker |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | USA |
| Club | New York RB II |
| Position | Midfielder |
| Height | 191 cm |
| Weight | 84 kg |
| Currently Injured | No |