T. Spycher in 2024
| Full name | Tim Spycher |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Basel 1893 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 187 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Tim Spycher |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | FC Basel 1893 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 187 cm |
| Weight | 81 kg |
| Currently Injured | No |