T. Shige in 2018
| Full name | Taira Shige |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kitakyushu |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
T. Shige 2018 Appearances
| Appearances | 15 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 914 |
| Goals | 0 |
| Full name | Taira Shige |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kitakyushu |
| Position | Midfielder |
| Height | 172 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 15 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 5 |
| Substituted | 7 |
| Minutes | 914 |
| Goals | 0 |