T. Laohabut in 2024
| Full name | Teerapat Laohabut |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Muangthong United |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Teerapat Laohabut |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Muangthong United |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |