T. Koch in 2023
| Full name | Timm Koch |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hallescher FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
T. Koch 2023 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 281 |
| Goals | 0 |
| Full name | Timm Koch |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hallescher FC |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 281 |
| Goals | 0 |