T. Khwanrot in 2021
| Full name | Thiraphat Khwanrot |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Nakhon Pathom |
| Position | Attacker |
| Height | 168 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Thiraphat Khwanrot |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Nakhon Pathom |
| Position | Attacker |
| Height | 168 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |