T. Kemmotsu in 2025
| Full name | Takumu Kemmotsu |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Japan |
| Club | Shimizu S-pulse |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Takumu Kemmotsu |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Japan |
| Club | Shimizu S-pulse |
| Position | Defender |
| Height | 186 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |