T. Kawai in 2024
| Full name | Tokumo Kawai |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Japan |
| Club | Jubilo Iwata |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Tokumo Kawai |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Japan |
| Club | Jubilo Iwata |
| Position | Midfielder |
| Height | 173 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |