Thomas Hunter in 2014
| Full name | Thomas Hunter |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | USA |
| Club | Atlanta Silverbacks |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Thomas Hunter |
|---|---|
| Age | 35 |
| Nationality | USA |
| Club | Atlanta Silverbacks |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 188 cm |
| Weight | 86 kg |
| Currently Injured | No |