T. Hara in 2023
| Full name | Teruki Hara |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Japan |
| Club | Grasshoppers |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
T. Hara 2023 Appearances
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 706 |
| Goals | 0 |
| Full name | Teruki Hara |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Japan |
| Club | Grasshoppers |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 9 |
|---|---|
| Starts | 8 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 706 |
| Goals | 0 |