Tiago Glättli Vera in 2021
| Full name | Tiago Glättli Vera |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Plaza Colonia |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Tiago Glättli Vera |
|---|---|
| Age | 17 |
| Nationality | Uruguay |
| Club | Plaza Colonia |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |