T. Einaga in 2022
| Full name | Takatora Einaga |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kawasaki Frontale |
| Position | Midfielder |
| Height | 168 cm |
| Weight | 60 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Takatora Einaga |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Japan |
| Club | Kawasaki Frontale |
| Position | Midfielder |
| Height | 168 cm |
| Weight | 60 kg |
| Currently Injured | No |