T. Benyapad in 2023
| Full name | Thaned Benyapad |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Samut Sakhon City |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Thaned Benyapad |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Samut Sakhon City |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |