S. Michalski in 2023
| Full name | Szymon Michalski |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Poland |
| Club | Slask Wroclaw |
| Position | Defender |
| Height | 193 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Szymon Michalski |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Poland |
| Club | Slask Wroclaw |
| Position | Defender |
| Height | 193 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |