Shin Won-Ho in 2022
| Full name | Won-Ho Shin |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Gamba Osaka |
| Position | Defender |
| Height | 176 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Won-Ho Shin |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Gamba Osaka |
| Position | Defender |
| Height | 176 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |