Sheng Muze in 2025
| Full name | Muze Sheng |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | China PR |
| Club | Qingdao Red Lions |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 187 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Muze Sheng |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | China PR |
| Club | Qingdao Red Lions |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 187 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |