Shaiful Wazizi in 2019
| Full name | Shaiful Wazizi Mohammad |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Malaysia |
| Club | Sarawak FA |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 172 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Shaiful Wazizi Mohammad |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Malaysia |
| Club | Sarawak FA |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 172 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |