S. Koita in 2023
| Full name | Seybou Koita |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Niger |
| Club | Andrézieux |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
S. Koita 2023 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 17 |
| Goals | 0 |
| Full name | Seybou Koita |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Niger |
| Club | Andrézieux |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 17 |
| Goals | 0 |