Sergei Nesterenko in 2017
| Full name | Sergei Nesterenko |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Real Pharm |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Sergei Nesterenko |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Real Pharm |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |