Seo Jeong-Hyeok in 2025
| Full name | Jeong-Hyeok Seo |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeonbuk Motors |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Jeong-Hyeok Seo |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Korea Republic |
| Club | Jeonbuk Motors |
| Position | Defender |
| Height | 177 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |