Santiago Magallán in 2017
| Full name | Santiago Magallán |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Cultural Leonesa |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Santiago Magallán |
|---|---|
| Age | 29 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Cultural Leonesa |
| Position | Midfielder |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |