Saleh Abdullah Hamad Al Ohaymid in 2021
| Full name | Saleh Abdullah Hamad Al Ohaymid |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ittihad FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 184 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Saleh Abdullah Hamad Al Ohaymid |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Al-Ittihad FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 184 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |