S. Umarov in 2026
| Full name | Shahboz Umarov |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Uzbekistan |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Shahboz Umarov |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Uzbekistan |
| Club | Uzbekistan |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |