S. Touré in 2024
| Full name | Samba Touré |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Mali |
| Club | Saint-Malo |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
S. Touré 2024 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 88 |
| Goals | 0 |
| Full name | Samba Touré |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Mali |
| Club | Saint-Malo |
| Position | Defender |
| Height | 187 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 88 |
| Goals | 0 |