S. Rohrbach in 2022
| Full name | Simon Pascal Rohrbach |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Rapperswil |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Simon Pascal Rohrbach |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Rapperswil |
| Position | Defender |
| Height | 179 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |