S. Raksrithong in 2023
| Full name | Satayu Raksrithong |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Udon United |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 59 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Satayu Raksrithong |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Udon United |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 59 kg |
| Currently Injured | No |