S. Noonan in 2017
| Full name | Saoirse Noonan |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Republic of Ireland |
| Club | Republic of Ireland U19 |
| Position | Attacker |
| Height | 170 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Saoirse Noonan |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Republic of Ireland |
| Club | Republic of Ireland U19 |
| Position | Attacker |
| Height | 170 cm |
| Weight | 57 kg |
| Currently Injured | No |