S. Mella in 2023
| Full name | Sebastián Ignacio Mella Almendra |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Chile |
| Club | Huachipato U20 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Sebastián Ignacio Mella Almendra |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Chile |
| Club | Huachipato U20 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 185 cm |
| Weight | 85 kg |
| Currently Injured | No |