S. Kobori in 2022
| Full name | Sora Kobori |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tochigi SC |
| Position | Attacker |
| Height | 186 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
S. Kobori 2022 Appearances
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 528 |
| Goals | 0 |
| Full name | Sora Kobori |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Japan |
| Club | Tochigi SC |
| Position | Attacker |
| Height | 186 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 13 |
|---|---|
| Starts | 6 |
| Substitutions | 7 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 528 |
| Goals | 0 |